МІСЬКИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ "УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР

АКТОВА ЗАЛА «ДЖЕРЕЛА» ВРАЗ ОЖИЛА ВІД ЯСКРАВИХ ФАРБ І ФІГУРОК. ЦЕ СВОЇ ТВОРЧІ ДОРОБКИ ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ ДО МІСЬКОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ «УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР» ЮНІ ХУДОЖНИКИ «АРТ-СТУДІЇ» ТА ВИХОВАНЦІ СТУДІЇ ТВОРЧОСТІ «РА».

ТУТ КОЛЕКТИВНІ РОБОТИ – КАЗКОВЕ ДЕРЕВО З ПТАХАМИ, ВЕЛИКА ДЕКОРАТИВНА ТАРІЛКА «КОЛЕСО ЖИТТЯ», БАГАТО ЧУДОВИХ МАЛЮНКІВ, КАЗКОВОЇ КРАСИ БУДИНОЧКИ, ДИТЯЧІ ІГРАШКИ Й ПРЕДМЕТИ ВЖИТКУ. ВСЕ ЦЕ ДІТИ ЗРОБИЛИ З КЕРІВНИКАМИ СТУДІЙ ОЛЬГОЮ РАЛКО ТА ОЛЕНОЮ РАЛКО.

ВИСЛОВЛЮЮЧИ ЗАХОПЛЕННЯ, ПОЕТЕСА, ЧЛЕН СПІЛКИ МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА ВИШИВКИ М. ВИШГОРОД ОЛЬГА ДЯЧЕНКО НАПИСАЛА ПОЕТИЧНИЙ ЕКСПРОМТ З ПОБАЖАННЯМ:

НЕХАЙ ЖЕ ДОЛЕНЬКА ЩАСЛИВА

НЕ МАЄ ТЕМНИХ КОЛЬОРІВ.

ЩОБ ТІЛЬКИ СОНЯЧНІ МОТИВИ

ЦВІЛИ У СЕРЦІ ДІТЛАХІВ!

ДИРЕКТОРУ «ДЖЕРЕЛА» НАТАЛІЇ КИСІЛЬ – ГОЛОВІ ЖУРІ ТА ЇЇ КОЛЕГАМ БУЛО НЕЛЕГКО ВИЗНАЧИТИ, ЧИЯ РОБОТА КРАЩА. ПОКИ ЇХ ОЦІНЮВАЛИ, ГОСТІ НАСОЛОДЖУВАЛИСЯ ВИСТУПАМИ ФОЛЬКЛОРНОГО АНСАМБЛЮ «СПІВАНОЧКА», ОЛЕКСАНДРИ СТЕЦЮК – ВИХОВАНКИ ВОКАЛЬНОЇ СТУДІЇ «ПОЛУЗІР’Я», ЩЕ Й ВСТИГЛИ ПОГРАТИСЯ В ІГРИ.

…ТА ОСЬ ЖУРІ ОГОЛОШУЄ ПЕРЕМОЖЦІВ: НА ТРЕТЬОМУ МІСЦІ ОЛЕКСАНДРА ЦИБУЛЯ ТА КСЕНІЯ ТОЛСТИХ ЗІ СВОЄЮ РОБОТОЮ «ВЕСІЛЛЯ ХРЮШІ КСЮШІ ТА АНДРЮШІ», НА ДРУГОМУ – ВІКТОРІЯ ПИРОЖЕНКО З ЧАРІВНОЮ СКРИНЬКОЮ З НАМИСТОМ. А ПЕРШЕ МІСЦЕ ЖУРІ ВІДДАЛО АНАСТАСІЇ ВОВК ТА ЇЇ БІДОНЧИКУ ДЛЯ МОЛОКА З УКРАЇНСЬКИМ ПЕЙЗАЖЕМ. ВОНА ПРЕДСТАВЛЯТИМЕ НАШЕ МІСТО НА ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ В М. БІЛА ЦЕРКВА.

Заголовок
/Files/images/vistavka_ra_2014/DSC_6339.jpg /Files/images/vistavka_ra_2014/DSC_6317.jpg
/Files/images/vistavka_ra_2014/DSC_6236.jpg /Files/images/vistavka_ra_2014/DSC_6258.jpg
/Files/images/vistavka_ra_2014/DSC_6241.jpg/Files/images/vistavka_ra_2014/DSC_6339.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 12

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.