На подвір’ї "Джерела" у День захисту дітей

/Files/images/1_chervnya/DSC_0032.jpg 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, «Джерело» гостинно відчинило двері вихованцям дошкільних навчальних закладів міста "Ластівка"та "Сонечко" разом із вихователями та завідуючою Тетяною Яковенко. Тут на них чекали ігри та розваги, а також унікальний майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, який показала народна майстриня, керівник гуртка «Золоті ручки» Олена Кольвах та конкурс малюнка на асфальті разом з керівником «Арт-студії» Ольгою Ралко.
До виготовлення ляльки охоче долучились і вихователі.
Депутат Вишгородської міської ради, заступник голови Асоціації роботодавців Вишгородщини Валерій Виговський, який завітав на цей захід, вручив грошову допомогу вихованцю «Джерела» Олександру Довгопяту. Кошти дуже необхідні хлопчику, хворому на цукровий діабет, для лікування.
Директор закладу Наталія Кисіль показала маленьким гостям навчальні класи і зали, запросивши їх приєднатись до вихованців «Джерела» в наступному навчальному році./Files/images/1_chervnya/DSC_0055.jpg/Files/images/1_chervnya/DSC_0032.jpg/Files/images/1_chervnya/DSC_0002.jpg/Files/images/1_chervnya/DSC_9963.jpg/Files/images/1_chervnya/DSC_9995.jpg/Files/images/1_chervnya/DSC_0026.jpg/Files/images/1_chervnya/DSC_0036.jpg/Files/images/1_chervnya/DSC_0017.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 16

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.